banner29

Pijamalı Adamlar Başakşehir’de kırdı geçirdi

Günümüz olaylarını mizahi bir dille anlatan Pijamalı Adamlar tiyatro oyunu Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelendi.

Pijamalı Adamlar Başakşehir’de kırdı geçirdi


Ünlü oyuncu Necmi Yapıcı’nın yazıp yönettiği Pijamalı Adamlar, bir akıl hastanesinde delilerin oynadığı müzikli bir oyun. Sevilen oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan oyun Başakşehirli tiyatro severler tarafından da ilgiyle izlendi. İnteraktif bir şekilde ilerleyen oyunda seyircilerin arasında sahnelenen bazı bölümler beğeni topladı.

Kim akıllı kim deli? Nasıl ayırt etmeli? İçeridekiler mi deli yoksa dışarıdakiler mi? sorularını mizahi bir dille sorgulayan oyun, hiciv yoluyla verdiği mesajlarla dikkat çekti. Günümüzde yaşam koşullarının zorluğundan dolayı insanların delilik sınırında yaşadığını gözler önüne seren oyun iki perde de sahnelendi.

Oyuncular memnuniyetlerini dile getirdi

Türkiye'de birçok oyun sergiledik ve salon diye düğün salonlarına benzer yerlerdi bile sahne aldık diyen Necmi Yapıcı;"BKSM gerçekten çok güzel bir salon emeği geçenler çok teşekkür ediyoruz. Ülkemizde benzer tesisleri arttırmamız gerekiyor. Sahnesi, kulisleri gerçekten bizi evimizde hissettirdi" dedi.

Sevilen oyuncu Ceyhun Fersoy ;" Çok güzel ve büyük bir sahne, olanakları muhteşem. Bizler düğün salonları, okullar gibi yerlerde de sahne aldık o yüzden bu tip mekanlar bizleri motive ediyor" diyerek herkesi tiyatro izlemeye davet etti.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34