banner32

Mhp Başakşehir 3 Yıldır Kitaplarla Çocukları Buluşturuyor

MHP BAŞAKŞEHİR İLÇE TEŞKİLATI KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI üç yıldır kitaba verdiği önemi ,çocuklarla buluşturarak kanıtlamaktadır .

Mhp Başakşehir 3 Yıldır Kitaplarla Çocukları Buluşturuyor
Her alanda çalışmalarına hız veren MHP Teşkilatı Kadın Kolları Başkanlığı ,Başkanlığını dört yıldır yürütmekte olan Emine ARSLAN 'ın önderliğinde güzel projelerin altına imza atmaya devam etmektedir .

Başakşehir İlçe 'de toplanan anne ve çocuklar sevinçle servislerinin gelmesini beklediler .Programın ve grupların tesbitinden sonra hareket saati geldiğinde yaklaşık 40 kişilik grup iki servis arabasıyla Fuar'a doğru hareket etti .Eylence içinde geçen yolculuktan sonra Babıal-i yayınevine gidildi .orada Ediz HUN beyefendinin yazdığı kitaplar isimlere imza edildi ve güzel bir fuar gezisi yapıldı .Akşam evlerine dönmek için servislere binen anneler ve çocukların yüzleri gülüyordu ...

Emine ARSLAN bu güzel organizasyon için kısaca '' Yıllardır MHP 'yi ilim ve irfan ve hatta kitap yönünden farklı bir kimlikle tanıtmaya çalışanlara inat üç yıldır bu faaliyetimi ısrarla devam ettiriyorum ...Her zaman dediğim gibi MHP HER YERDE SON KALEDİR !!! '' dedi .

İstanbul Times Haber Merkezi 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih öge
Semih öge - 9 yıl Önce

gerçekleştirenlerden Allah razı olsun ...Hafta içi gittiğimiz halde tekrar gittik ve hepberaber olunca çok daha zevkli oldu ...seneye yine gidelim .

SIRADAKİ HABER

banner34

banner35