banner29

Güvenlik Birimi Eğitimlerine Devam Ediyor

Başakşehir Belediyesi güvenlik personeline verdiği eğitimlere hız kesmeden devam ediyor. Bölgesel iç eğitimden geçen güvenlik personelinin vatandaşa daha iyi hizmet vermesi ve potansiyelini doğru kullanması amaçlanıyor.

Güvenlik Birimi Eğitimlerine Devam Ediyor
26 - 27 Kasım 2012 tarihlerinde verilen Genel eğitim seminerlerinin devamı niteliğindeki Bölgesel İç Eğitimler Semineri, Proje Müdürü Kemal Yaylacı öncülüğünde devam ediyor.

Proje Müdürü Kemal Yaylacı; kamu hizmeti verilen sektörlerde kalifiye personel eksikliğine değinerek, “Güvenlik birimi olarak yaptığımız çalışmada personelin performansını geliştirmek için öncelikle önemli olan personeli tanımak, potansiyelini araştırmak, hangi personelin performansının iyileştirileceğine, hangisinin geliştirileceğine karar verebilmektir.

Ayrıca amacımız personele kendilerinin ve çabalarının kurum için önemli olduğunu hissettirmek, onlara birey olarak değer gördüklerini, gösterdikleri çabanın karşılığını aldıklarını, idari kararlar verirken herkese adil ve objektif davranıldığını göstermektir” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35