banner29

Dostluk maçı dostça bitti

Halkalı Yetiştirme Yurdu ve BJK Engelliler Spor Kulübü Başakşehir’de dostluk maçı yaptı. Berabere biten maçın sonunda her iki takımada madalya ve kupaları verildi.

Dostluk maçı dostça bitti
 Başakşehir Spor Parkı’nda düzenlenen dostluk maçına; Eski İstanbul Emniyet Müdürü, İçişleri Bakanı Selami Altınok’un eşi Gülhan Altınok, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin’in eşi Şencan Tekin, Toplum Destekli Şube Müdür Yardımcısı Yonca Barış Bengü ve Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Selim Çelebi katıldı

Başakşehir Times Haber Merkezi 

 

Başakşehir Belediyesi ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen maçta dostluk görüntüleri dikkat çekti. Beş beş berabere biten maçın sonunda her iki takıma madalya ve kupaları verildi. Eski İstanbul Emniyet Müdürü, İçişleri Bakanı Selami Altınok’un eşi Gülhan Altınok, Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin’in eşi Şencan Tekin her iki takıma çiçek takdim etti.

 

‘Belediyemizi tebrik ediyorum’


Gülhan Altınok maç öncesi yaptığı açıklamada maçın oynandığı Başakşehir Spor Parkı’nı çok beğendiğini dile getirerek, “Başakşehir Belediyesi’nin spor parkı çok güzel. Belediyemizi tebrik ediyorum. İlçeye hayırlı olmasını diliyorum. Güzel bir müsabaka olacak inşallah. Biz onlara destek olmak için buradayız. Polis arkadaşlarımızın da içerisinde olduğu yetiştirme yurdu ile engelli futbolcularımız dostluk maçı yapacaklar. Bu tür organizasyonları yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İstanbul Times Haber Ajansı(İTHA) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34