banner32

Doç. Dr. Karataş’tan Manevi Reçeteler

Başakşehir Belediyesi Ramazan etkinlikleri, sekizinci gününde de manevi atmosfere uygun programlarla devam etti. Bahçeşehir Camii İmam Hatibi’nin Kur’an-ı Kerimtilaveti ile başlayan etkinliklerin bu bölümünde, ekranların sevilen ve sayılanyüzü Doç. Dr. Mustafa Karataş hoca yer aldı

Doç. Dr. Karataş’tan Manevi Reçeteler
Bahçeşehir Gölet bölgesinde Bahçeşehirliler’le buluşan Doç Dr. Mustafa Karataş, hoş sohbetiyle Ramazan’ın manevi önemine değindi. Doç. Dr. Karataş, bu mübarek günlerden gereği gibi istifade etmenin reçetelerini anlattı. Kıyamet ve ahiret hakkında bilgiler de veren Doç.Dr. Karataş, sohbet sonunda seyircilerden gelen soruları da cevaplandırdı.
Kayaşehir’de şiir dolu bir gece
Etkileyici sesi ve içten yorumuyla büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Bedirhan Gökçe ise Kayaşehir platformunda sahne aldı. Nazım Hikmet’ten Abdürrahim Karakoç’a kadar gibi ünlü şairlerin şiirlerini naif sesi ile dile getiren Gökçe’ye, sanatçı arkadaşları da şarkıları ile eşlik etti. Katılımcılara şiir dolu bir gece yaşatan Gökçe,alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.
Güvercintepe/Altınşehir etkinlik alanında da Giresunlular buluştu. TireboluYağlıkuyumcu Köyü Derneği bünyesinde toplanan Giresunluları kaynaştıran gecede, bol bol horon oynandı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35