banner29

CHP Başakşehir'de kongre heyecanı

CHP.Başakşehir ilçe örgütünü üç yıldır başarılı bir şekilde yöneten ilçe başkanı Özgür Karabat Ustalık dönemine hazırlanıyor...Bugün Tümsan irtibat bürosunda bir araya gelen yüzlerce örgüt mensubu 25 Mart 2012 de yapılacak olan kongreyi masaya yatırdı...

CHP Başakşehir'de kongre heyecanı
Örgütten Karabat'a açık çek

25 Mart 2012 de yapılacak olan CHP.Başakşehir ilçe kongresi öncesi örgütünü dinleyen ilçe başkanı Özgür Karabat parti mensuplarından açık çek aldı. 

Karabat, 29 Mart 2009 yerel yönetim seçimlerinden kısa bir süre önce ilçe bakanı olarak atananmıştı. Aradan geçen üç yıllık süre zarfında ilçede yaşanan sıkıntıları çözerek örgütte birliği sağladı.

Başakşehir Times Haber Merkezi / Özel Haber 
 
CHP.ilçe örgütleri içinde teşkilatı ile barışık olan ilçe başkanları içinde yer alan Özgür Karabat partisini 2014 seçimlerine taşıyacak kadroları belirlemek için örgüt mensupların dan tam destek aldı. 

İlçe başkan yardımcısı emekli ilköğretim müfettişi Cemalettin Kaya yaptığı konuşmada ilçe başkanları Özgür Karabat'ın Başakşehir'de birlik ve bütünlük sağlayarak muhteşem bir ortam oluşturdğu için kendisine teşekkür etti. Kaya başkanın önünü açmak ve rahat bir yönetim listesi yapması adına alacağı her türlü karara saygılı olacağını vurguladığı bir konuşma yaptı. 

Bir çok örgüt mensubunun fikirlerini ortaya koyduğu toplantıda bayanların çoğunlukta olması ilçe başkanı Karabat' ı memnun etti.

Karabat 2014 'ü hedef alacak çalışmalar yapabilen kadrosunu belirleyecek

Kısır çekişmelerden uzak çalışmalar yapan CHP Başakşehir ilçe örgütü tüm planlarını 2014 yılında yapılacak olan yerel yönetim seçimlerine odaklamış durumda. 

İlçelerde elde edilecek başarı ile Anakentide almayı düşündüklerini yakın çevresine ifade eden Özgür Karabat planlı,programlı ve demografik yapıyı dikkate alarak yapacakları bir çalışma ile Başakşehir Belediye başkanlığını alacaklarını söyledi.

Kabarat örgüt mensuplarının kendisi hakkında yaptıkları olumluve takdir edici konuşmalardan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek kendisi hakkında güzel duygular ifade eden tüm örgüt mensuplarına teşekkür etti.

Haber Servisi : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)  
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35