banner32

Başakşehir Belediyesi EYAF EXPO’da

Başakşehir Belediyesi’nin her yıl katıldığı Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF EXPO) , 6-9 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor.

Başakşehir Belediyesi EYAF EXPO’da
İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek EYAF EXPO Engelsiz Yaşam Fuarı'ndaki etkinliklerde, Başakşehir Belediyesi A-121 numaralı stantta yer alacak.

Engelli vatandaşlara sunulan ve hayatlarını kolaylaştıracak birbirinden değişik proje, hizmet ve ürünlerin sergileneceği fuar, bu yıl da renkli görüntülere sahne olacak. Ziyaretçiler, fuar alanında kendileri için detaylı şekilde tasarlanmış mekanlarda özel bir organizasyonla ağırlanacak. Geçtiğimiz yıl satranç ve golf turnuvası ile helikopter turu yapılan fuarda, bu yıl karikatüristler katılımcıların karikatürlerini çizecek.

Başakşehir, EYAF EXPO’ya hazır


Engellilere yönelik çalışmaların sergilenmesi amacıyla düzenlenen ve katılmak isteyenlerin araçlarla taşınacağı Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF EXPO) bu yıl daha çok tanıtım ağırlıklı olacak. EYAF Expo fuarına katılmak isteyenler, Başakşehir Belediyesi’nin 444 0 669 numaralı telefonundan bilgi alabilecekler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35