banner25

Bahçeşehir Kültür Merkezi’nden Muhteşem Açılış

Bahçeşehir Kültür Merkezi (BKSM) Perdelerini Açıyor Geçtiğimiz sezonu Londra Kraliyet ve Filarmoni Orkestrası’nın görkemli konseri ile açan Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi, bu sene de sezona idealı oyun ve gösterilerle merhaba demeye hazırlanıyor.

Bahçeşehir Kültür Merkezi’nden Muhteşem Açılış
Genco Erkal’dan “Ben Bertolt Brecht” Kaberesi

Farklı mimarisi, teknik donanımı, muhteşem sahnesi ve bin 219 kişilik koltuk kapasitesiyle uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi, 2012-2013 sezonunu Ben Bertolt Brecht’in Kaberesi ile 02 Kasım’da açıyor. Başakşehirli sanat severler, Ben Bertolt Brecht’in şiir, öykü ve şarkılarından uyarlanan oyunun yönetmenliğini yapan Genco Erkal’ı oyuncu olarak da izleme imkanı bulacaklar.

Bilet Satışları Başladı

Ben Bertolt Brecht ile başlayacak olan BKSM’ programında ayrıca Keşanlı Ali Destanı, Anadolu Ateşi gösterileri, Kayhan Kolhar& Erdal Erzincan, Suzan Kardeş, Metin Şentürk konserleri gibi pek çok konser ve gösteri de yer alıyor.

Yetişkinlere yönelik konser ve tiyatro gösterilerini yanı sıra BKSM de programında çocuklara yönelik oyun ve gösterilerde göz dolduruyor. Şişkolar ve Sıskalar, Şirinler, Taş Devri, Hansel ve Gratel gibi oyunlar, programda yer bulan önemli oyunlardan bir kaçı.

Başakşehirli izleyiciler, BKSM’nin 2012-2013 programına (bilet.basaksehir.bel.tr) web sitesinden ulaşabilecek, isterlerse oyun ve gösterilerin biletlerini online satın alabilecekler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34