banner29

Belediyenin ihmali az kalsın ölüm getiriyordu

Başakşehir 4.Etap Piramit Çarşı ilerisinde 7 Şubat 2016 de kapatılmayan Mazgal çukuruna gire 59 TT 765 Plakalı binek aracın sürücüsü Serdar Tokaç ailesi ile beraber ölümden döndü.

Belediyenin ihmali az kalsın ölüm getiriyordu
Başakşehir Belediyesi vurdumduymaz

Gazetemize konuşan Serdar Tokaç’ın eşi Emine Tokaç başka canlar yanmasın düşünesi ile olayın peşini bırakmayarak  Başakşehir Belediyesine giderek neden halkın can ve mal güvenliğini tehlikeye atacak bu mazgalı kapatmıyorsunuz diye  belediyeye dilekçe verdiğini söyledi.  Belediye fen işleri çalışanı ile yapılan görüşmede  suçlarını kabul etmeyerek burada Büyük Şehir Suçlu dediklerini ifade etti.

Emine Tokaç herkes vazifesini zamanında ve layıkı ile yapsın dedi

Araçlarının iki lastiği patlayan ve gece vakti mağdur olduklarını ifade eden Emine Tokaç aracımız biraz daha hızlı gitmiş olsaydı belkide can kaybı ile sonuçlanacak bir kazada olabilirdi diyerek Belediye çalışanlarının  görevlerini yapmadığını ifade etti.

Yaptığımız araştırmalarda aynı mazgal çukuruna bir çok aracın girdiğini öğrendik. Tokaç  ailesi olayın peşini bırakmadığı için olay yaşandıktan sonra Başakşehir Belediyesi mazgalın oluşturduğu tehlikeyi giderdi. Aile zararının giderilmesi için Belediye gerekeni yamadı.

Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35