banner25

CHP Başakşehir Sosyal Aktiviteleri eksik etmiyor

CHP Başakşehir Gençlik Kolları, Başakşehir’ de genç leri bir araya getirmek ve gençler arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek adına bir futbol turnuvası düzenledi.

CHP Başakşehir  Sosyal Aktiviteleri eksik etmiyor
 CHP Başakşehir  Sosyal Aktiviteleri eksik etmiyor

CHP Başakşehir  Gençlik Kolları, Başakşehir’ de genç leri bir araya getirmek ve gençler arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek adına bir futbol turnuvası düzenledi.

Turnuvaya Başakşehir’in bir çok mahallesinden gençler yoğun ilgi gösterdi . Boğazköy’den 2 Takım, Bahçeşehir’ den 2 Takım, Şahintepe’den  1 Takım , Güvercintepe’den 3 Takım ve Onurkent’ den  2 Takım olmak üzere toplamda 10 Takım başvuru yaptı .

Başakşehir Times Haber Merkezi / Spor

22.3.2012 Perşembe akşamı saat  21.00 /22.00 saatleri arası Boğazköy  Esbil Spor Tesislerinde ATMACALAR SPOR  ve KALKANLAR SPOR  maçı yapıldı.

Kıran kırana geçen maçın galibi taraftar desteğini arkasında hisseden Kalkanlar Spor oldu. Atmaca Spor’un teknik direktörü Derya İnal ‘ın futbolcuları çok iyi bir maç çıkarmalarına rağmen yedikleri son dakika golü ile maçı 7 -6 kaybettiler.

İnal Önümüzdeki maça bakacağız dedi 

Maça iyi hazırladıkları halde 1 gol fark ile yenildiklerini söyleyen teknik direktör Derya İnal 2. Turda daha iyi maç çıkararak aradaki farkı kapatacaklarını söyledi.

İlçe Başkanı Karabat ve Gençlik Kolları Başkanı Recep Karakoç gençleri yalnız bırakmadı

Pazar Günü Kongresi olmasına rağmen Gençlik Kollarının  yaptığı Futbol turnuvasında gençleri yalnız bırakmayan ilçe başkanı Özgür Karabat genç futbolcuların takdirini toplamasını bildi. Gençlik kolu Başkanı Recep Karakoç’ta tüm maçlarda  gençlerin arkadaşlarını yalnız bırakmaması önemliydi.

Turnuva şu şekilde işliyor

Turnuvanın 1. Turunda ikişerli eşlenen takımlar aralarında çift devre maç yapacak ve maç sonuçlarına göre 5 takım bir üst tura çıkacak.Ayrıca elenen  beş takımdan biri gol averajına göre bir üst tura çıkmaya hak kazanacak ikinci tura çıkan 5 takım belli olduktan sonra tekrar kura çekimi  yapılacak.

Final 19 Mayıs Spor ve  Gençlik bayramında yapılacak

Turnuva  sonunda birinci takıma “ tam altın “ ikinci takıma “ yarım altın “  ve üçüncü takıma “ çeyrek altın “ ödülü verilecek. Turnuvanın finalini ise 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramında oynayacaklarını söylediler.

CHP.gençlik kollarının yaptığı futbol turnuvasını takip eden İstanbul Times Gazetesi ve Başakşehir  Times Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Çetiner ve muhabirlerinin maçta bulunması gençlere ayrı bir şevk ve heyecan kattı.

Atmacalar Spor Oyuncuları         

Adem Memiş ,Yusuf Agay ,Hamza Dalkıç , İlyas Kazancı ,Ali Berber,Seracettin Aslanhan,Yusuf Uğur,Yedek: Emrah Kılıç   ( Teknik Direktör Derya İnal )

Kalkanlar Spor Oyuncuları

Metin İlter,Muharrem İlter,Muhammet Şamin,Muhammet Ocak,Ahmet Balcık,Gökhan Bodur,Oktay Marangoz,Yedek: Sidar Alican ( Teknik Direktör Erdoğan Dulkadir )

Haber Servisi  : İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35