banner32

Başakşehir yaşama kan veriyor !

CHP Başakşehir İlçe Örgütü, ilgiyle karşılanan bir sosyal proje duyurdu. Başakşehir’de faaliyet gösteren bazı STK’ların da desteklediği proje kapsamında kurulacak mobil istasyonlarda Kızılay’a kan bağışında bulunulacak.

Başakşehir yaşama kan veriyor !
Projeyle ilgili bilgi almak üzere görüştüğümüz Sami BALCI, Utku ÖZTÜRK, Zuhal GÜVEN, Hatice YİĞİT, İsmet POLAT, Tazegül KAYABAŞI ve Gülfidan KURT’dan oluşan proje grubu:  “Bilindiği gibi 1 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren CHP parti okulumuz var.

Başakşehir Times Haber Merkezi

Geçtiğimiz ay biz de bu okulun öğrencisi olduk. Parti okulunun en çok önem verdiği konu halka dokunmak ve bu yönde proje geliştirebilmektir. Bu proje aynı zamanda bizim mezuniyet projemizdir. İlçemizde faal BADER, BODER, ADD, Onurkentliler Derneği başta olmak üzere birçok STK projemize omuz verdi. Partililerimiz, proje destekçisi STK’lar ve Başakşehir’li komşularımızla birlikte” YAŞAMA KAN VERİYORUZ, KAN KARDEŞİ OLUYORUZ
 dediler.
 
İlçe Başkanı Özgür KARABAT ise: “Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi bu projemizde de STK’lar desteklerini esirgemediler. Projemiz en temel insan hakkına, yaşam hakkına hizmet etmektedir. Proje grubundaki arkadaşlarımı kutluyorum. Kan bağışında bulunmak isteyen Tüm Başakşehir halkını bu dayanışmaya seferber edeceğiz” dedi.
Kızılay tarafından tahsis edilen mobil bağış aracı 21 Nisan 2013 Pazar günü, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi 1.Cadde’de saat 12:00-20:00 arası bağışçıları kabul edecek. CHP ilçe örgütü ve katılımcı STK’lar gönüllülerin bağış noktasına transferine destek verecek.  
Ayrıca oluşturulan ''facebook etkinlik sayfası'' ile doğrudan bilgilendirme yapılarak katılımın üst seviyeye taşınması hedefleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner35