banner32

Bahçeşehir'de Caz Keyfi

18 Şubat Cumartesi akşamı Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde Kerem Görsev Trio konseri ile caz ziyafeti yaşandı.

Bahçeşehir'de Caz Keyfi
 Caz müziğin popüler isimi Kerem Görsev, Bahçeşehir Kültür Sanat
Merkezi’nde İstanbul’un dört bir yanından gelen sevenleri tarafından yoğun ilgiyli karşılandı. Dünyanın dört bir yanında, farklı sahnelerde çalınan piyanosuyla sahneye çıkan Görsev’e, kontrbasta Ozan Musluoğlu, davulda ise Ateş Tezer eşlik etti. Müthiş üçlünün birbirinden güzel eserleri, sevenleri tarafından büyük bir keyifle dinlendi.

Başakşehir Times Haber Merkezi
 Bestelerini kendi yaşamına ait anılardan üreten ünlü sanatçı Kerem Görsev, eserlerinin birbirinden ilginç öykülerini dinleyicileriyle paylaştı. “Simple Life, Mistik Puding, Moon River, Tremi Su, Black Sea, One Way, Portakal Suyu” gibi isimlerini yaşadığı olaylardan esinlenerek oluşturduğu, eski ve yeni albümünden parçalarını çaldı.
 Birbirinden güzel eserleriyle, unutulmaz bir konser yaşatan Kerem Görsev, Ozan Musluoğlu ve Ateş Tezer’e seyirciler eserlerinde tempo tutarak eşlik ederken, konser sonundaysa üçlüyü alkışlarla uğurladılar.İTHA.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34